KONST / Litografier / Färglitografi 11865237
nr 1186 5237
Arvid Widerberg
(1904-1998), Sverige
Färglitografi, Arvid Widerberg, 263/360, signerad, -78, Motivet: 47x50
Arvid Widerberg, svensk målare och grafiker född 1904, Lund, död 1998, Malmö.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:45:41
100 kr
800 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Arvid Widerberg
Läs mer om Arvid Widerberg